Vyks edukacijos ir ekskursijos „Briedžių giraitė“

2021
Gruodis
01

Gruodžio 03 d. Neringos muziejai kviečia visus į edukaciją šeimai, kurią ves gidas Aurelijus Armonavičius ir Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė Aušra Feser.

 

Edukacija „Briedis gamtoje“ su Kuršių Nerijos nacionalinio parko gamtininku - gidu,

skirta išsamiai pažinti briedį, tyrinėti jį per įvairias menines veiklas. Edukacijos metu bus lankomasi Kuršių nerijos miške, aplankant galimas briedžių buveines. Šios edukacijos metu gamtos specialistai edukacijos dalyvius išsamiai supažindins su briedžių populiacija Kuršių nerijoje, jų gyvenimo būdu, migracija ir pristatys istorinius pasakojimus apie Kuršių nerijos tarpukario metais lankytinas, turistų pamėgtas vietas, tikintis išvysti briedžius.

 

Edukacija „Briedis mene“ su Neringos muziejaus edukatorium – gidu, skirtos pažinti įvairių sričių vizualiųjų menų menininkus, rezidavusius Neringoje, kurie vaizdavo briedį savo darbuose.

 

„Briedžių giraitė“ - tai meninė instaliacija, skirta etiškai pažinti laukinius gyvūnus. Integruota į netikėtas vietos erdves, instaliacija įtrauks bendruomenę į saugų ir atraktyvų pažinimo procesą. Projekto „BRIEDŽIŲ GIRAITĖ“ instaliacija tai - animalistiniai realaus dydžio objektai, sukurti pasitelkiant architektūrinę konstruktyvinę estetiką: erdvinį modeliavimą bei maketavimą, kaip techniką šiuolaikiniame autoriniame mene. Tokiu būdu, eksperimentuojant meninėmis raiškos priemonėmis, apjungus gamtines ir architektūrines formas bus iškeliamos gyvūnų gerovės ir apsaugos problemos bei ieškomi žmogaus santykio su gamta atsakomybių sąlyčio taškai.

 

Projektą finansuoja:

  • Lietuvos kultūros taryba
  • Neringos savivaldybė