Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus ekspozicijos pristatymas visuomenei

2023
Vasaris
14

2023 m. vasario 14 d. 17.00 val. (Rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus (Skruzdynės g. 17, Neringa)

Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus ekspozicijos pristatymas visuomenei

Renginio programa  

17.00 val. Sveikinimo žodis

17.20 val. Doc. dr. Nijolės Strakauskaitės (KU Baltijos regiono istorijos ir archeologijos institutas) pristatymo žodis

17.40 val. Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus ekspozicijos pristatymas: Neringos muziejų direktorė dr. Lina Motuzienė

18.00 val. Ekskursija muziejuje su ekskursijų vadove Jūrate Ruzveltiene

18.30 val. – 19.00 val. Diskusija, vaišės.

Koncertuoja folkloro grupė "Giedružė"

Projektas „Genius loci dialoge ir judesyje: kuriant erdvę turizmo plėtrai“  („Genius loci in dialogue and motion: creating space for tourism development“) įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį 1S-212, 2021-06-17. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

Neringos muziejai kartu su partneriais įgyvendino tarptautinį projektą Genius loci dialoge ir judesyje: kuriant erdvę turizmo plėtrai“, kurio rėmuose Nobelio literatūros premijos laureato palikimą saugantis muziejus nustebins lankytojus inovatyvia instaliacija „Asmenukė su Thomu Mannu“, kuri leis įsiamžinti su rašytoju šiandien įprasčiausiu būdu – išmaniuoju telefonu, bei parengė audiogidus lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų kalbomis, kad kiekvienas svečias viešnagės metu apie vasarnamį ir jo šeimininką galėtų sužinoti kuo daugiau. Neringos muziejai lankytojams atvers atnaujintą muziejaus biblioteką, rašytojo miegamąjį, o lauke ant išmanaus suolo galės ne tik pasimėgauti nepamirštamu vaizdu į Kuršių marias, bet ir pasikrauti savo mobiliuosius telefonus.