Prisijunkite - „Muziejų kuriame kartu“!

2016
Spalis
24
-
Lapkritis
25

NERINGOS MUZIEJAI kviečia jus prisijungti prie projekto "MUZIEJŲ KURIAME KARTU" ir patiems tapti parodos-muziejaus kūrėjais!

KODĖL: tikriausiai kiekvienas turime daiktų, kurie mums reiškia daugiau, nei visi pasaulio turtai, kurių „gyvenimo istorija“ svarbi mūsų pačių ar net bendruomenės istorijai.
Juk kartais senas bilietas į teatrą, sugedęs radijo imtuvas ar pliušinis žaislas mums tampa „muziejinėmis vertybėmis“. Gal ateityje tai, kas dabar dulka mūsų stalčiuose, palėpėse ar garažuose, iš tiesų puikuosis muziejų apšviestose vitrinose?
O Neringos muziejai kviečia jus nelaukti tos miglotos ateities ir jau dabar KURTI MUZIEJŲ KARTU, leidžiant visiems pasigėrėti jūsų gyvenimo istorijos „relikvijomis“, jūsų „muziejinėmis vertybėmis“.
Šios parodos-muziejaus prasmė – kartu kelti ir ieškoti atsakymų į klausimus:

  • kas mums yra Istorija ir Vertybė?
  • kaip mūsų kasdienis gyvenimas keičia daikto vertę?
  • kaip mūsų asmeninio gyvenimo istorija tampa Lietuvos ar net pasaulio istorija?
  • ką kiekvienam iš mūsų reiškia Atmintis ir ją įkūnijantys daiktai?

KAIP: iki lapkričio 18 d. į Kuršių nerijos istorijos muziejų atneškite savo gyvenimo „relikviją“, kuri, jūsų manymu, yra svarbi asmeninės, jūsų šeimos, o gal ir pasaulio istorijos dalis – muziejinė vertybė.
Kartu su daiktu atneškite ir užrašytą (galima tiesiog ranka) trumpą jo „istoriją“ (1-2 sakiniai): kodėl tai ypatingas daiktas, ką jis reiškia jūsų gyvenimo istorijai.

KUR ir KADA: jūsų relikvijų PARODA-MUZIEJUS bus ATIDAROMAS 2016 m. lapkričio 25 d., 17 val., Kuršių nerijos istorijos muziejuje.
Ši eksperimentinė paroda-muziejus bus atvira visiems iki gruodžio 25 d.

DĖMESIO! Visi atnešti daiktai bus grąžinti jums pasibaigus parodos ekspozicijos laikui, nebent patys pageidausite juos padovanoti „Neringos muziejams“.

Visais iškilusiais klausimais kreipkitės į muziejininkę-edukatorę Editą Anglickaitę, edukacija@neringosmuziejai.lt, tel. +370 670 85388.

MUZIEJŲ KURKIME KARTU!