Pokalbis su Antanu Gailiumi

2022
Balandis
29
Balandžio 29 d. 19 val. kviečiame išgirsti ir pamatyti pokalbį su dar vienu „Thomo Manno kultūros centro“ kuratoriumi, vertėju ir poetu Antanu Gailiumi!
Šis įdomus bei įtraukiantis pokalbis palies šiandienai svarbias temas. Viena iš jų, kokia gi šiuo metu yra Europa, su kokiais iššūkiais ji susiduria ir kaip europiniai kontekstai aktualizuojasi Nidoje: „Mes Europoje turime labai daug problemų – bendrų problemų, tai tam ir skirtas Nidos forumas. Nuo to viskas ir prasidėjo, kad pavadinom „Europos migrena“ – kitaip sakant, dalykai, dėl kurių mums Europoje skauda galvą“, Antanas Gailius.
„Neringa - Lietuvos kultūros sostinė“ metu užgimusi idėja „Rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje“ pakalbinti Neringai neabejingus ir jos gerovei dirbančius pašnekovus ir šiais metais sulauks tęsinio. Nuo šiol kiekvieno mėnesio pabaigoje susipažinsime su „Thomo Manno kultūros centro“ kuratoriais, domėsimės jų veikla, kultūrinės erdvės platybėmis ir jų indėliu į kultūros lauką tiek Lietuvoje, tiek Neringos mieste.
Malonių akimirkų!