PIANISTO VIKTORO PAUKŠTELIO REČITALIS

2023
Rugpjūtis
05

Rugpjūčio 5 d. 18.00 val.
Rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje (Skruzdynės g. 17, Neringa)

Koncerto programa:

J. S. Bach
English Suite No.3 in G minor, BWV 808

A. Pärt
Für Alina
Für Anna Maria
Variations for the Healing of Arinushka

D. Scarlatti
Sonata in D Minor, K.9
Sonata in E Major, K.380
Sonata in D Minor, K.141

S. Rachmaninoff
Sonata No. 2 in B flat minor, Op. 36

Viktoras Paukštelis neretai vadinamas unikalios prigimties menininku, nes publikai pateikia dviejų savo talentų – tapybos ir skambinimo fortepijonu jungtį. Muzika ir dailė šiam menininkui – tai du persipinantys ir vienas kitą papildantys komponentai: nenušlifuotas jo tapybos impulsyvumas prideda eksperimentinės drąsos scenoje, o vizualinis darbas spalvomis kuriant formą tampa girdėjimu, kuris perkeliamas į pianizmo plotmę. Klasikinėje scenoje tokia dviejų meno šakų sintezė neturi analogų.

Po itin sėkmingo pasirodymo Niujorko „Carnegie Hall“, „The New York Concert Review“ pažymėjo „aukščiausios klasės“ Viktoro ritmo pojūtį, o jo muzikavimą vadino nuoširdžiu, tvirtu ir uždegančiu. Savo programoje, be gerai žinomų klasikos kūrinių pianistas atlieka ir rečiau skambinamus Jeano-Philippe Rameau, Domenico Scarlatti, Anatolijaus Lyadovo, Aleksandro Skriabino, Césario Francko kūrinius, taip pat atlieka savo brolio kompozitoriaus Vytauto Paukštelio kūrinius. Šiuo metu atlikėjas ir menininkas koncertuoja Lietuvoje, JAV, Prancūzijoje, Vokietijoje, Skandinavijos šalyse, dalyvauja Lietuvos ir tarptautiniuose festivaliuose.

Bilietus galima įsigyti Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus kasoje, taip pat 1 valandą prieš koncertą (bilieto kaina 10,00 EUR)

Arba internetu: https://tickets.paysera.com/en/event/pianisto-viktoro-paukstelio-recitalis-1b57