Pasaulinė turizmo diena su NERINGOS MUZIEJAIS

2016
Rugsėjis
27

Kasmet rugsėjo 27 d. minima Pasaulinė turizmo diena. Šia diena siekiama paskatinti tarpkultūrinį ir žmogaus tapatybę konstruojantį turizmą.
Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai, pažintinės ekskursijos, žygiai.

Atsiliepdamas į tai, Nidos kultūros ir turizmo informacijos centras „Agila“ kviečia į turiningą, pažintinį, kultūrinį ir sveikatingą nuotykį Neringoje, į kurį įsitraukiame ir mes - NERINGOS MUZIEJAI.

Rugsėjo 27 d. kviečiame apsilankyti NERINGOS MUZIEJUOSE nemokamai,

kur jūsų lauks gidai–muziejininkai, kurie pristatys ekspozicijas ir papasakos įdomiausių eksponatų istorijas:

  • Nidos žvejo etnografinė sodyba

Užsukite į Nidos žvejo etnografinę sodybą, kurioje ne tik išvysite XIX a. pab. – XX a. pr. Kuršių nerijos žvejų namams būdingą interjerą ir buitį, bet ir išgirsite tikrą kuršių kalbą. Tai puiki vieta stabtelti ir įkvėpti autentiško Kuršių nerijos gyvenimo.

Naglių g. 4, Nida

Darbo laikas 10:00 – 17:00 val.

  • Kuršių nerijos istorijos muziejus

Nepraleiskite progos susipažinti su unikalaus krašto unikalia istorija, kurios atgarsiai skamba Kuršių nerijos istorijos muziejaus ekspozicijoje. Tai gamtos ir žmogaus santykių istorija, siekianti akmens amžiaus laikus. Užsukite ir įsitikinsite patys.

Pamario g. 53, Nida

Darbo laikas 10:00 - 17:00 val.

  • Rašytojo Thomo Manno memorialinis muziejus

Pasimėgaukite išskirtiniu gamtos ir kultūros žiedu, besiskleidžiančiu ant Uošvės kalno Nidoje, kur vasarojo ir kūrė Nobelio premijos laureatas, vokiečių rašytojas Thomas Mannas. Nepraleiskite progos apsilankyti ir išvysti Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus modernią ekspoziciją, kuri savyje talpina tiek gilų turinį, tiek estetinį subtilumą.

Skruzdynės g. 17, Nida

Darbo laikas 10:00 - 17:00 val.
 

Rinkimės prasmingą ir sveiką laisvalaikio leidimo būdą!