Paroda MUZIEJŲ KURIAME KARTU 2017 atidaryta!

2017
Lapkritis
24

NERINGOS MUZIEJAI kviečia į alternatyvų „muziejų, sukurtą kartu”su Neringos bendruomene: apsilankykite gyvosios istorijos parodoje MUZIEJŲ KURIAME KARTU 2017, atvėrusią duris lapkričio 24 dieną!

Ši paroda, eksponuojama Kuršių nerijos istorijos muziejuje - tai šio krašto žmonių, neabejingų atminties kultūros puoselėjimui, iniciatyvumo ir susitelkimo vaisius.

Parodos eksponatai – tai neringiškių ir Kuršių nerijai neabejingų žmonių sunešti įvairūs asmeninio ar šeimos gyvenimo istorijas liudijantys daiktai, kurie įvairiais pjūviais susiję su daugiasluoksniu, skausmingu, bet neišvengiamai reikšmingu sovietmečio periodu.

Parodos „Muziejų kuriame kartu 2017“ ekspozicija jautri, kupina (iš)gyvenimo akimirkas primenančių daiktų, susijusių tiek su kasdiene buitimi, tiek su būtimi – fundamentalia žmogaus egzistencija ir prigimtinėmis vertybėmis.

Tarp eksponatų išvysite ir savomis rankomis susikaltų medinių lagaminų, kuriais sugrįžta iš Sibiro gulagų, ir kasdienybėje naudotų buities daiktų, kurie dabar net kelia šypsnį, ir karinės tarnybos uniformą, ir gausybę laikrodžių, kurie, lyg žmogaus egzistencijos liudininkai, saugojami iki šiol, nors laiko jau seniai neskaičiuoja, ir gausybę kitų įdomių objektų.

Tad Neringos muziejai nuoširdžiai kviečia visą Neringos bendruomenę ir miesto svečius į gyvosios istorijos parodos MUZIEJŲ KURIAME KARTU ir, apžiūrint šalia gyvenusių ir gyvenančių žmonių gyvenimo objektus, pamąstyti apie tai, kas yra Istorija ir kaip kiekvienas iš mūsų prisidedame prie jos kūrimo.

Juk ir mes kažkada tapsime Istorija.

Paroda veiks iki 2018 m. sausio 9 d.

Kontaktinis asmuo: Edita Anglickaitė-Beržinskienė, tel. 867085388, edukacija@neringosmuziejai.lt