Neringos muziejai organizuoja unikalias edukacines programas

2021
Spalis
29

Neringos muziejai, įgyvendindami projektą “PATIRTI: Jūra. Kopos. Marios", kviečia 5-8 klasių moksleivius bei šeimas su vaikais į išskirtines edukacines programas Neringos mieste. 

Edukaciniai - meniniai užsiėmimai/integruotos pamokos per vilnos objektus vyks lapkričio mėn. 5, 12, 19 ir 26 dienomis. Maloniai kviečiame registruotis iš anksto adresu info@neringosmuziejai.lt

 

Edukacinių užsiėmumų metu bus kuriamos istorijos, legendos ir mitai, naudojantis vilnos instaliacijos objektais, su vaikų rašytojais apie marių/jūros/kopų augalus bei gyvūnus (lietuvių kalbos pamokos); pamario, pajūrio ekosistemos, žmogaus taršos padarinių pažinimas, suvokimas su biologu, ekologu per vilnos objektų instaliacijos tyrinėjimą (biologijos pamokos); Kuršių nerijos istorinio pavaldo aktualizavimas su BĮ "Neringos muziejai" istorikais bei edukatoriais per mokslo - meno edukacijas (istorijos pamokos).

 

Projekto tikslas: apjungti profesionalų meną bei mokslą, kad projekto dalyviai galėtų aktyviai įsitraukti ir kūrybiškai dalyvauti savo krašto pažinimo procesuose ir tokiu būdu stiprinti atsakomybės jausmą už juos supančią aplinką bei ugdyti meno estetikos pojūčius.

 

Projektą finansuoja:

  • Lietuvos kultūros taryba 
  • Neringos savivaldybė