Naujos ekspozicijos detalės Thomo Manno muziejuje!

2021
Rugsėjis
16

Kaip manote, ar patogi buvo Nobelio premijos laureato Thomo Manno lova Nidos vasarnamyje? Matyt, atsakymas į šį klausimą liks paslaptyje arba tik mūsų vaizduotėje, tačiau Thomo Manno muziejuje esančiame rašytojo miegamajame jau stovi lova su baltais užtiesalais ir pagalve“, kurios kuriamą vasarnamio gyvasties aurą jau šiandien gali įvertinti kiekvienas muziejaus lankytojas!Tarptautinio projekto „Genius loci dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius loci in dialogue and motion: creating space for tourism development“ dėka, Rašytojo Thomo Manno muziejaus ekspozicija plečiama, atnaujinama naujais vizualiniais sprendimais ir eksponatais, kurie prisideda prie gyvybingos atmosferos kūrimo, tvyrojusios čia 1930–1932 metais, kuomet Mannų šeima ant Uošvės kalno pasistatytame vasarnamyje praleisdavo atostogas...Kviečiame užsukti į Nidą, į Thomo Manno muziejų ir įvertinti lovą patiems!

  • Projekto partneriai: Neringos muziejai, Kaliningrado srities autonominė organizacija „Katedra“, skulptoriaus Hermanno Bracherto namai-muziejus ir Kintų Vydūno kultūros centras.
  • Ši parama buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.
  • Projektą finansuoja Europos Sąjunga per 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą.
  • Projekto biudžetas – 398 940,94 Eur.
  • Daugiau apie projektą: eni-cbc.eu/lr ir https://ec.europa.eu/europeaid/