MENŲ DŪZGĖS Nidoje!

2018
Balandis
06

Smagu pranešti, kad NERINGOS MUZIEJAI dalyvauja šių metų kultūros edukacijos savaitėje MENŲ DŪZGĖS.

MENŲ DUZGIŲ tikslas - skatinti mokyklų ir kultūros organizacijų bendradarbiavimą. Šios savaitės metu visoje Lietuvoje mokytojams sudaromos galimybės sistemingai susipažinti su kultūros įstaigų edukaciniais projektais ir veiklomis. „Menų dūzgės" yra Ugdymo plėtotės centro inicijuojamas, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos bei Švietimo ir mokslo ministerijos palaikomas renginys, tradiciškai vykstantis mokinių pavasario atostogų metu.

Tad NERINGOS MUZIEJAI, siekdami užmegzti prasmingus ir ilgalaikius santykius su mokytojais ir visais Šviesos ir Žinių skleidėjais, šiais metais "Menų dūzgėse" pristato edukacinę kelionę "Atrask Kuršių nerijos savastį".

Tai edukacinė kelionė per visus tris NERINGOS MUZIEJAI padalinius, kurios tikslas - ne tik supažindinti su įvairiaspalve ir daugiasluoksne Kuršių nerijos bei jų gyventojų istorija, bet ir paskatinti patiems atrasti jos savastį.

Atradimų kelionė prasidės balandžio 6 dieną, 13 val. Nidos žvejo etnografinėje sodyboje, apie kurią plačiau galite sužinoti ČIA.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA Ugdymo Sodo sistemoje.

Labai lauksime Jūsų Nidoje!

Bendrą MENŲ DŪZGIŲ renginių kalendorių rasite ČIA.