Kviečiame MUZIEJŲ KURTI KARTU!

2018
Spalis
25
-
Lapkritis
21

Neringos muziejai nuoširdžiai kviečia kiekvieną Kuršių nerijos bendruomenės narį tapti III-osios gyvosios istorijos parodos

MUZIEJŲ KURIAME KARTU 2018: "Ką mes radom Čia atvykę" kūrėjais! 

KAIP: iki lapkričio 21 dienos į Kuršių nerijos istorijos muziejų (Pamario g. 53, Nida) atneškite savo saugomą "relikviją", savo asmeninę "muziejinę vertybę", kuri mena tuos laikus, kuomet jūs ar jūsų šeima atsikėlė gyventi čia - į Kuršių neriją, į Mažąją (Prūsų) Lietuvą, galbūt net daiktą, kuris buvo rastas Čia atvykus..!

Parodos eksponatais gali tapti:

  • bet koks objektas, kurį radote čia, kuris, galbūt, priklausė seniesiems Kuršių nerijos ar Mažosios (Prūsų) Lietuvos gyventojams dar prieš Antrąjį pasaulinį karą...
  • jūsų daryta nuotrauka, kurioje užfiksavote tai, ką išvydote įžengę į šią smėlio žemę;
  • bet koks jums svarbus daiktas, kurį, kaip asmeninę ar šeimos relikviją atsigabenote Čia - į naujuosius namus.

Kiekvieno jūsų atneštos "relikvijos" ir taps parodos "Muziejų kuriame kartu" eksponatais, demonstruojamais drauge su trumpomis daiktų istorijomis: ką ir kodėl jie reiškia savo šeimininkui. Visi sunešti daiktai bus grąžinti parodai pasibaigus!

***

Jūsų visų sukurtos parodos "Muziejų kuriame kartu 2018" atidarymas vyks šių metų lapkričio 23 d. 17 val. Kuršių nerijos istorijos muziejuje.

Tai puikus būdas kiekvienam iš mūsų, kurių širdys priklauso šiam įstabiam kraštui, prisidėti prie jo ir mūsų pačių istorijų pažinimo, patyrimo iš vidaus - giliau ir jautriau pažinti šalia esantį.

***

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui Edita Anglickaitė-Beržinskienė, tel. 867085388, el.p.: edukacija@neringosmuziejai.lt.