Kviečiame į jaunimui skirtą renginį "Naktis Muziejuje. NIDA"

2017
Gegužė
09

Nuoširdžiai kviečiame gegužės 9 d., 16 val. į jaunimui skirtą renginį "Naktis Muziejuje. Nida", kuris vyks Rašytojo Thomo Manno muziejaus svetainėje.

Renginį įgyvendina Mr.Pupis - klaipėdiečių mokinių įkurta socialiai atsakingo verslo bendrovė.

Neringos muziejai palaiko aktyvius Mr. Pupis narius, kurie kviečia ir ragina jaunimą leisti laisvalaikį kūrybiškai ir blaiviai.

Renginyje bus galima ne tik paskanauti įvairių Mr. Pupis sukurtų gėrimų, pasiklausyti šiuolaikinės jaunimo atliekamos muzikos, bet ir pažaisti įvairius situacijų žaidimus, kuriuos padės įgyvendinti Klaipėdos jaunimo "Aušros teatras".

Taip pat vyks protų mūšis, tačiau ne tradicinis, o žymiai smagesnis ir prasmingesnis, leisiantis iš ties susipažinti su svaigalų kenksmingumu.

Mr. Pupis - tai mokinių mokomoji bendrovė, kuri siūlo net penkias išeitis įprastos kavos nevartojantiems žmonėms: saulėgrąžų branduolių, morkų, karamelizuotų miežių ir įvairius mišinius. Gamybos procese bendrovė nenaudoja cukraus, sintetinių skonio stipriklių ir kitų kenksmingų medžiagų. Kava gaminama tik iš natūralių medžiagų. Nuo šiol pažadą „nebevartosiu kavos“ išpildyti bus daug paprasčiau! Išsaugokite kavos gėrimo ritualą ir ramybės valandėlę, kartu tausodami savo sveikatą.