Kūrybinės dirbtuvės „Sekretas: šeimos istorija“

2021
Gegužė
27

Nors nėra tokio apibrėžimo, kas yra „sekretas“, bet iš lūpų į lūpas sklinda legenda apie spalvingą paslaptį, kurią lyg mozaiką skrupulingai sudėliojame ir užkasame tam, kad vėliau grįžtume pažiūrėti patys į save. Juk kiekvienas žmogus yra paslaptis.

Įgyvendinant tarptautinį projektą „Immanuelis Kantas ir Thomas Mannas – genius loci vietos dvasia“, kurio veiklų amplitudėje svarbiu atskaitos tašku yra vietos bendruomenė, jos narių ir supančios aplinkos abipusė sąveika, Neringos muziejai rengia kūrybinių dirbtuvių ciklą „KantoMANNija: istorinės asmenybės ir bendruomenė“.

Gegužės 27 d. (ketvirtadienį) 13 val. vyks kūrybinės dirbtuvės šeimoms „Sekretas: šeimos istorija“ Nidos žvejo etnografinėje sodyboje (Naglių g. 4, Nida).

Dirbtuvių metu šeimos kviečiamos sukurti sekretą ir taip papasakoti savo šeimos istoriją, perteikiančią visų jos narių ypatumus. Juk sekreto kūrimas – tai vidinė (savi)archeologija, kuomet kapstydamiesi vidiniame pasaulyje, atrandame jį naujomis formomis bei spalvomis.

Šeimų sekretų sodelis, kuris bus įrengtas Nidos žvejo etnografinės sodybos kieme – tai paslaptingi pasakojimai apie Kuršių nerijos ar šį kraštą gerbiančias ir puoselėjančias šeimas.

Dirbtuves veda kultūros edukatorės Inga Norkūnienė ir Lina Jaruševičiūtė.

SVARBU!

Bus surengtos 5 blic-dirbtuvės po 20 min, kuomet vieno užsiėmimo metu kartu dalyvautų 2 šeimos, todėl būtina išankstinė registracija tel. +370 670 85388 arba el.paštu edukacija@neringosmuziejai.lt

???? Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.
???? Projektą finansuoja Europos Sąjunga.