JAZZ DUO - Rūta Jakulytė ir Artūras Anusauskas

2018
Rugpjūtis
25

Rugpjūčio 25 d. (šeštadienį) 19 val. kviečiame visus į šiltą ir jaukų RŪTOS JAKULYTĖS (vokalas) ir ARTŪRO ANUSAUSKO (fortepijonas) džiazo vakarą, kuris vyks Rašytojo Thomo Manno muziejuje Nidoje.

Koncerte skambės improvizacijos populiariomis džiazo standartų temomis ir autoriniai atlikėjų kūriniai.

Bilieto kaina - 10 eur.

Rūta Jakulytė – išskirtinių muzikinių ir artistinių gabumų džiazo dainininkė ir dainų kūrėja, Liuksemburgo Europos mokyklos auklėtinė, atlikimo meno (miuziklo) bakalaurė (Jungtinė Karalystė), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) džiazo dainavimo specialybės magistrė. Su prof. A. Anusausku koncertuoja jau keletą metų, yra surengusi koncertų Liuksemburge, Briuselyje, Lietuvoje. Su prof. A. Anuskausko trio sėkmingai debiutavo Birštono džiazo festivalyje (2016).

Artūras Anusauskas – gerai žinomas Lietuvos klausytojams. Tai tikras džiazo profesionalas, Lietuvos ir pasaulio scenose ne kartą pasirodęs su V. Labučiu, V. Čekasinu, S. Houghton (JAV), J. R. Pedersen (Danija) ir kitais Lietuvos ir užsienio džiazo atlikėjais. Įspūdinga ir LMTA Džiazo katedros vedėjo prof. A. Anusausko diskografija – net 28 plokštelės, iš kurių 5 autorinės.