Edukacinis renginys apie M.K.Čiurlionį

2017
Rugsėjis
08

Smagu pranešti, kad rugsėjo 8 d., 18 val. Rašytojo Thomo Manno muziejuje vyks meninis-edukacinis renginys visai šeimai ŠIANDIEN KARALIAI MUMS PASAKAS SEKA, kurį Neringos miestui ir jo svečiams dovanoja M.K.Čiurlionio namai Vilniuje.

Šis renginys atvers duris į mūsų tautos genijaus vaikystės ir kūrybos pasaulį. Poetinių pasakų knygos „Šiandien karaliai mums pasakas seka“ autoriai renginio metu skaitys poetines pasakas, kurios išlaisvins klausytojų mintis ir leis paišdykauti kartu su vasaros lietumi, pašokti su snaigėmis baletą ir tyloje išgirsti ką tyliai šnabžda karaliai.

M.K. Čiurlionio sesers Jadvygos prisiminimais parengti pasakojimai pakvies pasivaikščioti ano meto Druskininkų gatvelėmis, pakilti siauru vinguriuojančių takelių ant kadagių kalnelio, pasiklausyti nuotaikingų istorijų iš Kastuko vaikystės, ir net paleisti sniego gniūžtę į patį kunigaikštį Oginskį...M.K. Čiurlionio pasakų pasaulis tikrai nuostabus. Jis nepakartojamas! Pasivaikščiokime po jį drauge!

Po programos vyksiančios interaktyvios meninės dirbtuvės „O kokia tavoji istorija?" patiems renginio dalyviams leis pasijusti dailininkais ir savo lietuviškosios ateities vizijos kūrėjais. O kūrybiškas mintis bei svajones išsakyti spalvomis sukurtuose paveiksluose.

Pasakas skaitys bei istorijas pasakos knygos autoriai MILDA PLEITAITĖ ir KAZIMIERAS MOMKUS.

Atgijusių (animuotų) M.K. Čiurlionio paveikslų vaizdus lydės kompozitoriaus sukurta muzika, atliekama MILDOS PLEITAITĖS (smuikas) ir ADOMO PLEITOS (fortepijonas).

Renginys skirtas mokyklų ir ugdymo įstaigų vaikams ir jų šeimoms.

NEMOKAMAS!