Aplankykite parodą "Muziejų kuriame kartu 2018"

2018
Lapkritis
23
-
Sausis
30

Praėjusį penktadienį, lapkričio 23 d. vakarą, Kuršių nerijos istorijos muziejuje pasklido nuostabi atmosfera, kurią kūrė visi susirinkusieji į gyvosios istorijos parodos MUZIEJŲ KURIAME KARTU 2018: "Ką mes radom Čia atvykę" atidarymą. 

Smagus bendraminčių, atminties kultūrą puoselėjančių žmonių šurmulys sklendė ore kartu su Lauryno Vainučio prakalbintos birbynės garsais, su keptų obuolių aromatu... Muziejus tapo tikrais "namais", kuriuose apsigyveno įvairūs neringiškių šiai parodai atnešti daiktai bei fotografijos, prabilusios skambiais balsais ir pasakojančios įvairiausias istorijas, susijusias su Kuršių nerijos senaisiais gyventojais - kuršininkais, ir su naujakuriais, atvykusiais į šį smėlio ir vandenų kraštą po Antrojo pasaulinio karo. 

Neringos muziejai nuoširdžiai dėkoja visiems bendruomenės nariams, kurie palaikė ir palaiko iniciatyvą "kurti muziejų kartu", o ypač tiems, kurie dalinasi savais prisiminimais, tapdami parodos kūrėjais. Ačiū!

O kas dar nespėjote išvysti parodos, kviečiame į Nidą, Kuršių nerijos istorijos muziejų (Pamario g.53) iki 2019 m. sausio 30 d. 

Susitikime pažinti ir susipažinti!