KVIETIMAS dalyvauti tautodailininkų-amatininkų dirbtuvėse renginyje ,,Senųjų amatų dienos Neringoje 2023"

2023
Birželis
26

Maloniai kviečiame į 2023 m. rugpjūčio 11–13 dieną Nidoje organizuojamą renginį „Senųjų amatų dienos Neringoje“ ir dalyvauti tautodailininkų-amatininkų dirbtuvėse.

  • Norinčius dalyvauti prašome užpildyti žemiau pateiktą anketą (nuorodoje) ir kartu su kitais reikalingais dokumentais (tautodailininko pažymėjimo kopija arba tradicinių amatų ar kulinarinio paveldo sertifikato kopija (jei nei vieno iš išvardintų dokumentų neturite, dalyvio vietos mugėje mokestis 30 eur), maisto tvarkymo dokumentus, ūkio, verslo liudijimo dokumentus) atsiųsti 

iki liepos 24d. el.paštu tautodailininkai2023@gmail.com arba paštu šiuo adresu: Kuršių nerijos istorijos muziejus, Pamario g. 53, LT-93123, Neringa.

  • Tel. pasiteiravimui +370 679 30773.
  • Rugpjūčio 07 d. bus paskelbti tautodailininkų-amatininkų dirbtuvių dalyvių sąrašai. 
  • Į sąrašą patekusių dalyvių registracija vyks Nidos žvejo etnografinėje sodyboje (Naglių g. 4, Nida) rugpjūčio 11 d. nuo 8.30 val.

Amatininkų dirbtuvės veiks Kuršių marių krantinėje nuo uosto teritorijos iki pat šios krantinės sankirtos su Naglių gatve, taip pat ir Naglių gatvėje. 

Dalyvaujantys tautodailininkų-amatininkų dirbtuvėse privalo laikytis šių sąlygų:

  • Demonstruoti ir prekiauti tik anketoje nurodytais amatais ir gaminiais.
  • Prekybos vietą skiria renginio organizatorius, nurodydamas jos dydį, ribas.
  • Darbų demonstravimo ir prekybos vietas įsirengia patys dalyviai.
  • Draudžiama savo prekybos vietoje priimti prekiauti pašalinius neužsiregistravusius asmenis ar perleisti dalyvio pažymėjimą kitiems asmenims. 
  • Privaloma laikytis Lietuvos Respublikos įstatymų, reglamentuojančių prekybos, higienos, priešgaisrinės apsaugos, gamtos apsaugos, viešosios tvarkos ir organizatorių reikalavimų.

SVARBU! Patvirtinti ir į sąrašus įtraukti fiziniai ir/ar juridiniai asmenys apie nedalyvavymą renginyje turi pranešti likus mažiausiai 5 darbo dienoms iki renginio pradžios.

Šventės organizatorius – BĮ Neringos muziejai

Būstinės adresas: Skruzdynės g. 17, Neringa

Tel. +370 679 30773

el.paštas: tautodailininkai2023@gmail.com

Internete: www.neringosmuziejai.lt

Dalyvio anketą parsisiųsti ČIA