"Kitokia Neringa" su NERINGOS MUZIEJAIS

2018
Lapkritis
16

Švęsdami Neringos miesto 57 metų sukaktį, maloniai kviečiame lapkričio 16 dieną (penktadienį)
"Kitokią Neringą" patirti su Neringos muziejais: 

***

I vyksmas: nuo vidudienio Nidos žvejo etnografinėje sodyboje (Naglių g. 4, Nida) bus galima išvysti fotografijų parodą po atviru dangumi "Neringos kūrimosi anatomija".

Ši paroda kvies vietos bendruomenę bei krašto svečius iš arti išvysti Neringos miesto formavimąsi po jo įkūrimo 1961 metais. Šis nevienareikšmiškas laikotarpis kupinas visko - ir griovimo, ir kūrimo, ir skausmo, ir naujų besikūriančių šeimų laimės. Visa tai atspindi žmogaus būties esmę - jo griaunančią ir kuriančią jėgą, o istorija ir užfiksuotos akimirkos tik aštriau geba atskleisti šį dramatizmą.

***
II vyksmas: 17 val. Kuršių nerijos istorijos muziejuje (Pamario g. 53, Nida) vyks iškilmingas parodos "Nauji muziejaus lobynų klodai" atidarymas. 

Šiais metais Neringos muziejai ir vėl papildė savuosius archyvų lobynus naujais eksponatais, liudijančiais mūsų krašto - Kuršių nerijos - savitumą, daugiasluoksnę istoriją ir multikultūrinę gyvenimo sanklodą. Muziejaus lobynai priklauso visiems - tai kiekvieno iš mūsų lobynas, leidžiantis justi pasididžiavimą savo gimtuoju kraštu, savąja Kuršių nerija! 

***

III vyksmas: 19 val. Rašytojo Thomo Manno memorialiniame muziejuje (Skruzdynės g. 17, Nida) vyks NEMOKAMAS džiazo virtuozo prof. ARTŪRO ANUSAUSKO koncertas "Kitokios fortepijoninės džiazo improvizacijos"

Keliaujant per "kitokią" Neringą, siūlome užsukti į subtilios džiazo muzikos erdvę, kuri žada sušildyti, užburti ir panardinti į įstabaus džiazo virtuozo prof. Artūro Anusausko kuriamą garsų pasaulį. Rašytojo Thomo Manno svetainėje vyks tikra džiazo muzikos puota! Nuoširdžiai kviečiame kiekvieną iš jūsų tapti jos dalimi.

Susitikime pamatyti, išgirsti, patirti!