#5 Pokalbiai Thomo Manno name

2021
Kovas
03
Rytoj, kovo 3 dieną, 19 val. drauge su „Neringa  kultūros sala“ kviečiame į Thomo Manno namus, kuriuose susitiksime su žmonėmis, suteikiančiais galimybę pažinti Neringą giliau, plačiau ir jautriau – gidais Arūnu Balna ir Gražina Žemaitiene.
Lietuvos ir pasaulio turizmo žemėlapiuose Neringa puikuojasi kaip ypatingas, nuostabios gamtos kurortas, žemė tarp dviejų vandenų, lietuviškoji Sachara, UNESCO pasaulio paveldo teritorija. Ir visgi, kaip manote, kodėl kurorto svečiai renkasi būtent Neringą? Ką jie tikisi čia pamatyti?
„Žinoma, nesudarkytą gamtą, pasideginti saulėje, pasimaudyti jūroje, pakvėpuoti grynu oru. Tačiau ne tik tai, – tikina daugeliui puikiai pažįstamas Neringos gidas juodkrantiškis Arūnas Balna. – Atgavus nepriklausomybę pamatėme, ant kokio didelio kultūrinio palikimo sluoksnio gyvena Neringa. Pastaruoju metu žmonės itin domisi šio krašto istorija. Juos domina tai, kuo šiame krašte gyveno ir gyvena žmonės. Mes, gidai, parodome gilesnę perspektyvą, žmogus pasijaučia tyrėju, atradėju. Jam būti Neringoje tampa ne tik gražu, bet ir įdomu.“
Transliaciją tiesiogiai stebėkite Facebook kanale.
Susitikime turiningam pokalbiui!