„Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas.

2022
Balandis
30
Visai netrukus „Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas.
Audiogidas Thomo Manno vasarnamio istoriją lankytojams pasakos net keturiomis kalbomis.
O mes Jums atskleidžiame dar vieną nedidelę dalelę vasarnamio istorijos, tikimės kad susipažinę su ja būtinai norėsite apsilankyti pas mus ir pasinaudoti audiogido paslauga.
„Visas tris vasaras, praleistas Nidos vasarnamyje, rašytojas dirbo prie romano „Juozapas ir jo broliai“. Pirmąją ir antrąją vasarą rašė ir užbaigė antrąjį tomą – „Jaunasis Juozapas”, o paskutiniąją vasarą ėmė rašyti trečiąją dalį – „Juozapas Egipte“. Kaip viename savo laiškų užsiminė Thomas Mannas: „Esu gerokai pasistūmėjęs su trečiuoju „Juozapo“ tomu ir, jeigu ne politika, be abejo, būtų išėję daugiau ir geriau...“
  •  „GENIUS LOCI 2 dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius Loci in Dialogue and Motion: Creating Space for Tourism Sevelopment“ – Genius Loci 2) įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį Nr. 1S-212, 2021-06-17. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.