„Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas.

2022
Balandis
27
Visai netrukus „Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas.
Audiogidas Thomo Manno vasarnamio istoriją lankytojams pasakos net keturiomis kalbomis.
O mes Jums atskleidžiame nedidelę dalelę vasarnamio istorijos, tikimės kad susipažinę su ja būtinai norėsite apsilankyti pas mus ir pasinaudoti audiogido paslauga .
„Kai Thomas Mannas pirmą kartą atvyko į Kuršių neriją, Nida dar buvo tipiškas žvejų kaimas. Rašytojo duktė Elizabeth su nostalgija prisiminė, kad per pirmąjį apsilankymą Nidoje , ją žavėjo viešbutyje degusios žibalinės lempelės. Tačiau jau po metų pastatytame Mannų vasarnamyje buvo sukurtas maksimalus komfortas: švietė elektra (tada Nidoje pradėjo veikti elektrinė), veikė nuosavas vandentiekis, virtuvėje įmontuotas įrenginys vandeniui pašildyti, o kiekviename miegamajame įrengtos prausyklės...“
  • „GENIUS LOCI 2 dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius Loci in Dialogue and Motion: Creating Space for Tourism Sevelopment“ – Genius Loci 2) įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį Nr. 1S-212, 2021-06-17. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.