„Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus,“ lankytojų lauks naujienos

Birželis
„Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus,“ lankytojų lauks naujienos. Viena iš jų - planuojama atverti rašytojo bibliotekos erdvė su nauja ekspozicija.
Naujoji ekspozicija lankytojus supažindins su T. Manno bibliotekos įpatumais, mėgiamais literatūros kūriniais ir jų autoriais.
Bibliotekos erdvė lankytojus kvies ir į naujus potyrius, apie kuriuos Jus supažindinsime neužilgo.
  • Projektas „GENIUS LOCI 2 dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius Loci in Dialogue and Motion: Creating Space for Tourism Sevelopment“ – Genius Loci 2) įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį Nr. 1S-212, 2021-06-17. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.