„Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus,“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas

2022
Birželis
14
????„Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus,“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas????????.
Audiogidas Thomo Manno vasarnamio istoriją ???? ???? lankytojams pasakos net 4️⃣ kalbomis❗️
O mes Jums dar kartą atskleidžiame nedidelę dalalę vasarnamio istorijos, tikimės kad susipažinę su ja būtinai norėsite apsilankyti pas mus ir pasinaudoti audiogido paslauga.
„Nidoje Thomas Mannas atsidūrė žurnalistų dėmesio centre. Laikraščių literatūros skyriai čia siųsdavo tik labiausiai prityrusius žurnalistus ir žinomus literatus. Su rašytoju vasarnamyje bendravo vokiečių, austrų, prancūzų, anglų literatūros žinovai. Pašnekesiai vykdavo namelio verandoje prie apskrito pintinio dailiai padengto stalo arba terasoje.“
  • Projektas „GENIUS LOCI 2 dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius Loci in Dialogue and Motion: Creating Space for Tourism Sevelopment“ – Genius Loci 2) įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį Nr. 1S-212, 2021-06-17. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.