„Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus,“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas

2022
Gegužė
25
Visai netrukus „Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus,“ lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu leis ir parengtas audiogidas.
Audiogidas Thomo Manno vasarnamio istoriją lankytojams pasakos net keturiomis kalbomis.
O mes Jums atskleidžiame nedidelę dalalę vasarnamio istorijos, tikimės kad susipažinę su ja būtinai norėsite apsilankyti pas mus ir pasinaudoti audiogido paslauga.
...Tūkstantis devyni šimtai trisdešimtųjų liepos šešioliktą į Nidą atvykusią Mannų šeimą prieplaukoje pasitiko didelė minia. Visi norėjo pasveikinti Nobelio literatūros premijos laureatą. Katiai Mann šis momentas kėlė malonius prisiminimus: „Prieplaukoje susirinkę mus, kuo nuoširdžiausiai sveikino kone visi gyventojai. Paskui mes, jiems bičiuliškai šūkčiojant, pono Blodės parūpintu vežimu nuvažiavom į savo naujuosius namus“....
  •  „GENIUS LOCI 2 dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius Loci in Dialogue and Motion: Creating Space for Tourism Sevelopment“ – Genius Loci 2) įgyvendinamas pagal Europos kaimynystės priemonę ir yra finansuojamas Europos Sąjungos pagal sutartį Nr. 1S-212, 2021-06-17. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.