Ekskursija po Juodkrantės miško parko senąsias promenadas

Rugpjūtis
Rugpjūčio 6 d. (penktadienį) 14 val. kviečiame į ekskursiją po Juodkrantės miško parko senąsias promenadas su istorike doc. dr. Nijole Strakauskaite.
Juodkrantė XIX a. pab. tapo žymi ne tik moderniu kurortu, bet ir mistine atmosfera, kurią sukūrė parabolinių kopų šlaitai, apaugę šimtametėmis pušimis ir eglėmis. Siekiant geriau pristatyti šį unikalų kraštovaizdį, Juodkrantės miške buvo nutiesti pasivaikščiojimo takai – promenados. XX a. antrojoje pusėje šie takai buvo papildyti medinėmis skulptūromis lietuvių liaudies pasakų motyvais. Tai Raganų kalnas – unikalus medinių skulptūrų muziejus po atviru dangumi, kur karaliauja velniai, raganos ir kiti tautosakos herojai, papildantys mistinę šios vietos gamtos dvasią. Renginio metu kviesime lankytojus pasivaikščioti po praeitį!

Renginys nemokamas bei įtrauktas į MUZIEJŲ KELIO maršrutą!
Ekskursijos trukmė apie 1 val.
Būtina išankstinė registracija el. paštu edukacija@neringosmuziejai.lt arba tel. +370 670 85388.
Susitikime prie pagrindinio įėjimo į medinių skulptūrų parką „Raganų kalnas“, Juodkrantėje. Koordinatės 55°32′15″ š. pl., 21°06′33″ r. ilg. (ž.), arba G4P8+6V Juodkrantė.
Organizatoriai: BĮ Neringos muziejai, Skruzdynės g. 17, Nida, tel. (8 469) 52 260.