Į Naujus metus žengiame įgyvendindami projekto Genius Loci 2 planus

2021
Gruodis
31

Naujus metus sutinkame įgyvendindami šių metų birželį startavusio tarptautinio projekto „GENIUS LOCI 2 dialoge ir judėjime: erdvės kūrimas turizmo plėtrai“ (“Genius loci in dialogue and motion: creating space for tourism development“ – Genius Loci 2) planus!

Šiuo metu dėmesį skiriame rengiamam audiogidui (net keturiomis kalbomis: lietuvių, anglų, vokiečių bei rusų!) ir kuriamam interaktyviam tarptautiniam žaidimui „GENIJŲ KELIONĖ“.

Audiogidas leis Rašytojo Thomo Manno memorialinio muziejaus lankytojams pažinti Nobelio literatūros premijos laureato ryšį su Nida, jos unikaliu bei įkvepiančiu kraštovaizdžiu.

Kuriamas virtualus tarptautinis paieškų žaidimas „GENIJŲ KELIONĖ“ taps visų projekto partnerių bendradarbiavimo rezultatu.

Kiti šio projekto rezultatai nemažiau svarbūs ir jiems taip pat skiriamas didžiulis dėmesys. Rengiamos naujos muziejų ekspozicijos, inovatyvios instaliacijos asmenukėms su Imanueliu Kantu ir Thomu Mannu, planuojamas tarptautinis festivalis „APŠVIETOS GENIJAI“, lauko instaliacijos: Vydūno muzikinis suolelis ir Vydūno minčių šviesos takas, taktilinė Hermano Bracherto parko skulptūra bei įvairūs įrenginiai, skirti keliautojų patogumui, dienos šviesą išvys iki projekto pabaigos, t. y. iki 2022 m. gruodžio mėn.

Tad, Naujieji metai bus išties darbingi ir prasmingi, juk visus tikslus realizuojame tam, kad mūsų lankytojai ne tik patirtų nepamirštamus įspūdžius, bet ir turėtų galimybę gauti aukščiausios kokybės kultūrines paslaugas.

  • Projekto partneriai: Neringos muziejai, Kaliningrado srities autonominė organizacija „Katedra“, skulptoriaus Hermanno Bracherto namai-muziejus ir Kintų Vydūno kultūros centras.
  • Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Neringos muziejai ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.
  • Projektą finansuoja Europos Sąjunga per 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą.
  • Projekto biudžetas – 398 940,94 Eur.
  • Daugiau apie projektą: eni-cbc.eu/lr ir https://ec.europa.eu/europeaid/