STALO TEATRO gastrolės Nidoje

Gruodis

NERINGOS MUZIEJAI, bendradarbiaudami su Neringos gimnazija bei Nidos lopšeliu-darželiu „Ąžuoliukas“, pakvietė STALO TEATRĄ į Nidą, kad Neringos vaikai galėtų išvysti spalvingus ir nuotaikingus, o svarbiausia – vaizduotę lavinančius ir turtinančius spektaklius bei sudalyvautų teatrališkose edukacinėse dirbtuvėse apie Liudviką Rėzą.
Teatro trupė – režisierė ir aktorė Saulė Degutytė, kompozitorė Snieguolė Dikčiūtė ir aktorius Saulius Čėpla, gruodžio 5-7 dienomis padovanojo Neringai tikrą teatro puotą!

• Gruodžio 5 dieną Neringos gimnazijos vaikai išvydo spektaklį „Eglė Žalčių Karalienė“, kuriame įvairiais pavidalais atgijo ližė, skalbinių kultuvė, medinės malkos, šaukštai ir daugybė kitų, regis, paprastų daiktų!
  • Gruodžio 6 d.  padovanojo Neringos gimnazijos jaunimui edukacines dirbtuves „Liudviko Rėzos knygų lentyna“, kurios išjudino ne tik gimnazistų balso stygas, rankas, kojas, bet ir kūrybišką protą, vaizduotę ir puikias emocijas. Veikdami ir mąstydami kartu, jaunimas sukūrė įspūdingą Liudviko Rėzos gyvenimo iliustraciją, kurią visi išvydo per grafoprojektorių.
  • Gruodžio 7 d. mūsų bičiuliai iš Vilniaus subūrė visą pulką mažųjų karalių, karaliukų, karalaičių ir karalaičiukų Nidos lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“, su kuriais kartu sekė „Pasaką apie karalius“. Šio spektaklio režisierė Saulė Degutytė ir kompozitorė Snieguolė Dikčiūtė padovanojo mažą stebuklą ne tik vaikams, bet ir mums visiems. Tai buvo nepakartojamai jaukus ir malonus laikas, pripildytas vaikų juoko, nuostabos ir karališkų šypsenų! O ką jau kalbėti apie sužinotą paslaptį – burtažodį, kurį ištarus, žmonės nustoja pykti!

Ačiū STALO TEATRUI už neįkainojamas dovanas Neringai ir lauksime sugrįžtant!
Ačiū Neringos gimnazijai ir Nidos lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ už svetingumą ir bendradarbiavimą, surengiant šio puikaus teatro gastroles Nidoje!